23 Şubat 2015 Pazartesi

Sönük olduğun kadar bayık bir törendin sevgili #Oscars2015

Bir Oscar Töreni’ni daha geride bıraktık. Bu yıl da kah kazananları tutturduk, kah yok artık en iyi film Birdman mi dedik… Bu seneyi atlattık bakalım seneye Oscar’ı görebilecek miyiz? Kısmet...

En iyi film, o, bu, şu hepsini öğrendik. Şimdi en eğlenceli kısma geçelim: Kim ne giymiş?

Ketra Knightley’i görünce direkt “Adını dağlara yazdım yarim” şarkısı (el yazısıyla yazarak) aklıma geldi, kadıncağıza hamilelik hiç yaramadı. Naomi Watts kendisine duvar ördürmüş gibi, bir terslik çıkmaz ise birazdan sıvaya geçeceğiz. Eskiden tatlış bulurdum bu kadını, son zamanlarda iyice saldı. Olmadı Naomi’cim olmadı.Lady Gaga'yı görünce, tören sonrası boşları toplayacak ve bulaşığa girişecek herhalde dedim... Süperstarlık biraz da komilik gerektirir, haklısın canım.Nicole Kidman, sen bekaret kemeri misin yoksa hediye paketi mi? Bu elbiseyi giydiğinde “Bu belimdeki kırmızı kuşak olmasa da olur bence” diyemedin mi? Diyememişsin :(Gywenth Paltrow’u herkes pek beğenmiş, ben ise no! Bu kadar uçuk renk bi pembe giy bir de omzuna botanik bahçesi büyüklüğünde gül kondur… Ben seni hiç beğenmedim canım ya, az sonra Günay’da sahne alacak gibisin.Şimdi gelelim en en en beğendiğime!

Emma Stone sen ne kadar tatlış ve de tontiş olmuşsun öyle. O elbisenin rengi, modeli, aşırı olmayan dekolte ve makyajın… Her şey her şey mükemmel. (Elie Saab)


1 yorum:

  1. www.modanoiva.com olarak tesettür giyim modası ile ilgili takipçilerinize bilgilendirme yapmalısınız.

    YanıtlaSil