20 Nisan 2016 Çarşamba

Benim için lüks işte budur: Dolce & Gabbana tasarımı Smeg buzdolabı


Valla tansiyonum çıktı ya da indi, çünkü şu an her şeyi buğulu görüyorum. Kendimi hemen Sayısal Loto bayiine mi atsam, köşe başındaki milli piyangocu Metin ağabeye mi koşsam yoksa direkt bankaya gidip kredi mi çeksem inanın bilemiyorum. Ben azla yetinip, 'Bir adet kırmızı Smeg'im olsun yeter' derken şimdi bu hiç oldu mu?Hayallerimin buzdolabını tasarlamışlar. Böyle bir güzellik yok! Her biri el boyaması ve yalnızca  100 adet! Dolce & Gabbana zaten desenlerinde bu yıl kendini aşmıştı bir de Lovemark'ım Smeg ile işbirliği yapması resmen yıldızlı pekiyi!
Fiyatı da yalnızca 30 bin Euro. Parası olan hiç düşünmesin hemen alsın çünkü 10 yıl sonra wuhuuuuu! Kaç katına satar artık bilemem!
Bu buzdolabı benim olsa ben onun içine hiçbir şey koymazdım, ona ağırlık taşıtmazdım, başka bir buzdolabı alır canparem Smeg'imi de salonun ortasına koyardım. 

Lüks kavramı kişiden kişiye değişir ya hani, param olsa bir saniye düşünmez hemen siparişi verirdim. Benim için lüksün sözlük anlamı şu an Dolce & Gabbana tasarımı bu Smeg'ler... Kalp kalp kalp.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder